Harai Goshi Gewijzigd 2-6-2016

Home

Over ons

Huisregels

Band examen

Agenda JBN

Aanmelden

Sponsors

Links

NSP Verzekeringen Directbouw b.v. Bij Maarten oogmode

Het bestuur bestaat uit de volgende leden:


Judovereniging Harai Goshi is opgericht op 23 december 2011. Judovereniging Harai Goshi is lid van Judobond Nederland (JBN).

Als judovereniging zijn wij gericht op zowel recreatieve- als wedstrijdjudoka’s. De judolessen zijn geschikt voor jeugd vanaf 5 jaar, junioren en senioren.


De lessen worden gegeven door deskundige en erkende leraren op de woensdag- en de donderdagavond op locatie De Welput, Sportlaan 3 te Nieuw-Amsterdam.

Hoofdtrainster is Renate Jagt.













Voorzitter

Bert Pater

voorzitter@haraigoshi.nl

Secretariaat

Agnes de Leeuw

secretariaat@haraigoshi.nl

Penningmeester

Marcel Meijer

penningmeester@haraigoshi.nl

Bestuurslid

Robert Schuurman

rschuurman@haraigoshi.nl

Bestuurslid

Sandra Lanting

slanting@haraigoshi.nl

Bestuurslid

Marcel Meijer

mmeijer@haraigoshi.nl

Bestuurslid

Renate Jagt

rjagt@haraigoshi.nl

Groep 1

5-8 jaar

17:30-18:30

Woensdag

Groep 2

8-12 jaar

18:30-19:30

Woensdag

Wedstrijd training

>12 jaar

19:30-20:30

Woensdag





Groep 3

5-8 jaar

17:30-18:30

Donderdag

Wedstrijd training

<12 jaar

18:30-19:30

Donderdag

Groep 4

8-12 jaar

18:30-19:30

Donderdag

Groep 5

12-15 jaar

19:30-20:30

Donderdag

Groep 6 (senioren)

>16 jaar

19:30-20:30

Donderdag

Inschrijfgeld

€  5,-

Eenmalig

Lidmaatschap

€ 10,-

Per maand

Over ons